Jesteś w : Strona główna > O firmie

O firmie

Wzornictwo sanitarne z tworzyw sztucznych:
Za marką abusanitair kryje się najwyższa jakość, nowoczesne wzornictwo, funkcjonalność, optymalna obsługa klienta i wiele więcej - niezbędne elementy naszej filozofii: orientacja naklienta od A do U - dla Państwa zadowolenia. Dosłownie - litera politerze!

Kombinacja formy i funkcji z pierwszorzędnymi tworzywami sztucznymi, które można poddać recyklingowi, oraz wyszukanym wzornictwem, czynią z produktów abusanitair prawdziwe elementy wyposażenia wnętrza w zakresie sanitarnym. W ten oto sposób zaskakują dolnopłuki "linea", "linea duo", "bonito duo", "bonito" i "primus" swą niezwykłą kompaktową formą oraz eleganckim poprowadzeniem linii. Prostka spłukująca jest prawie całkowicie schowana pod odpowiednią osłoną, a przycisk spłukujący ułożyskowany na sprężynie w modelu "primus" oraz dwudzielny przycisk ekologiczny w modelach "linea" i "linea duo" podkreślają jeszcze bardziej nowoczesne wzornictwo. Abusatitair nie tylko kładzie nacisk na cechy zewnętrzne, ale również stawia na zalety techniczne, takie, jak np. trwałość mechanizmów, małe zużycie wody i prosty montaż.

Know-how i doświadczenie:
Zastosowanie urządzeń produkcyjnych sterowanych komputerowo umożliwia nam szybką i elastyczną reakcję na życzenia i potrzeby naszych partnerów w handlu i rzemiośle. Ciągły rozwój techniczny naszych spłuczek, desek sedesowych, umywalek oraz armatur, w kombinacji z bezustannym dążeniem do tworzenia innowacji, to baza naszego i Państwa sukcesu. Naturalnie służymy Państwu naszymi doświadczeniami i know-how nie tylko w trakcie, ale również i porealizacji zamówienia. Przy tym cel, który mamy zawsze przed oczyma, to być Państwa aktywnym i kompetentnym partnerem: począwszy od skutecznego wsparcia przy sprzedaży, poprzez doradztwo wzornicze, a kończąc na pomocy przy wprowadzaniu produktów na rynek. Wszystkie produkty firmy Abu-plast powstają w procesach produkcyjnych przyjaznych dla środowiska naturalnego, mogą zostać poddane recyklingowi i powrócić do ponownego przetworzenia.

Oszczędność wody:
Woda to życie i jest ona zbyt cenna, aby ją marnować! Aby sprostać temu zadaniu, abusanitair posiada w swym programie dwa systemy, które pomagają oszczędzać wodę: system start-stop oraz udoskonalony system oszczędnego spłukiwania dwoma ilościami wody. W systemie start-stop strumień spłukujący może zostać przerwany poprzez naciśnięcie przycisku stop. Dodatkowo na zaworze spłukującym ustawić można w sposób bezstopniowy całkowitą ilość spłukiwania w zakresie od 6 do 9 l. Zdefiniowany system oszczędnego spłukiwania dwoma ilościami wody wybiega ojeszcze jeden krok wprzód: za przyczyną przycisku spłukiwania podzielonego na dwie części dokonać można wyboru pomiędzy dwoma ilościami wody spłukującej: mały przycisk 3,5 l, duży przycisk 6-9 l. Naturalnie również i tu istnieje możliwość bezstopniowego ustawienia całkowitej ilości wody spłukującej w zakresie od 6 do 9 l. Dwa przekonujące rozwiązania i podwójny wkład w aktywną ochronę środowiska naturalnego. To oszczędza zasoby naturalne i pieniądze!

Wykonanie serwisu agencja reklamowa red Jungle